Напередодні Великодня дітям-сиротам подарували квартири у Львові

Двоє дітей-сиріт та дитина, позбавлена батьківського піклування, отримали ордери на однокімнатні квартири. Сьогодні, 5 квітня, на офіційному вручені ордерів на житло була і журналістка Гал-інфо.

Дві квартири – одну у Винниках і одну у Львові, придбало місто спільно з опікунами, ще одну у Львові придбало місто спільно з областю. Співфінансування відбулось за принципом 3070.

Як повідомила прес-служба Львівської міської ради, очільник міста Андрій Садовий під час вручення клюсчів звернувся до  присутніх. «Зараз страсний тиждень, який є дуже важливий для всіх християн. Під час цього тижня треба завжди думати про добрі речі. Мені приємно, що з нами є пані Валентина, яка не просто думає, а яка дуже багато добрих речей зробила і робить.

У нас в місті є дуже хороша програма, коли ми спільно з опікунами купляємо квартири для тих дітей, які цього потребують. У минулому році ми купили 9 квартир для дітей-сиріт, а у цьому році ми також вже дали 9 квартир для хлопців, які пройшли зону бойових дій, спеціально збудували для них будинок. Зараз ми також вручаємо вам три помешканні і, я думаю, з Божою ласкою у цьому році ми ще докуплятимемо квартири.

Завдання яке? Кожна дитина, яка має складнощі, має мати і Божу ласку, і опіку. Саме тому громада міста повинна брати на себе моральне зобов’язання допомагати тим, кому важче. Дякую вам, що ви даєте хорошу опіку.

Пані Валентина у цьому році долучилась, у минулому році, а також у районі купила цілий будинок для дітей, які цього потребують. Мало хто про це знає, але це велика справа.

Ми у позаминулому році купували квартири з ремонтом, а тепер НАБУ нас трусить, чому ми купували помешкання вже з ремонтом. Я максимально відкритий для того, щоб всі контролюючі органи перевіряли, що робить місто. Але тут все навпаки: місто проявило хорошу ініціативу, а НАБУ питає навіщо ми проявили цю ініціативу. Але ж де потім діти мають брати кошти на ремонти?

Коли дитина має і тата, і маму, вона себе достатньо впевнено почуває. А коли діти не мають батьків і йдуть у доросле життя, то перед ними виникає дуже багато проблем. Завдання кожної громади – допомогти цій дитині робити вже дорослі кроки. Ми свого часу у міській раді прийняли рішення щодо Програми – 70% коштів на купівлю квартири дає місто, а 30% – дають опікуни, або благодійники. Торік ми придбали за такою програмою 9 квартир. Зараз вручаємо ключі від трьох квартир. Будемо ще такі квартири купувати. Також ми 9 квартир дали для дітей-сиріт, які пройшли зону бойових дій, це вже 100% фінансування міста. Маємо ще у резерві такі помешкання. Також ми цього року відкриваємо великий центр на вул. Угорській, де буде можливість для дітей, які виходять з будинку дитини, з інтернату, певну кількість часу там жити, поки людина не облаштує своє життя, не буде мати роботу, і отримає повноцінне житло. Громада міста повинна дбати про всіх дітей, в першу чергу, за тих дітей, яким важче, які не мають батьків.

Якщо говорити про помешкання для сиріт, які пройшли зону бойових дій, думаю, що Львів – єдине місто, яке має таку програму. Якщо говорити про помешкання для сиріт, коли ми залучаємо і опікунів, і використовуємо значні кошти міста, це залежить від спроможності самої громади і від розуміння владою міста важливості допомоги тим, хто цього потребує найбільше. Кожне місто самостійно приймає рішення, але було би дуже правильно, щоб усі ці добрі приклади, які ми започаткували у Львові, на державному рівні були акцептовані і щоб ця програма працювала на державному рівні. Це кардинально змінить ситуацію і саму атмосферу у суспільстві. Якщо держава дбає про тих, кому найважче, то кожен, хто живе в цій державі, розуміє, що держава його захистить. Ніхто не знає, що нас завтра чекає. Тому допомога дітям-сиротам, допомога людям, які мають інвалідність, допомога різним категоріям – це обов’язок, така наша місія.

Велике прохання до всіх львів’ян долучатися до цієї хорошої ініціативи: місто дає співфінансування – 70%. Ми звертаємось до всіх, хто має кошти, хто готовий допомогти опікунам чи бути ним, щоб 30% докласти і всі діти, які не мають батьків, мали помешкання. Це дуже важливо, тому що людина входить в доросле життя і якщо вона вже має свою територію і квартиру, то життя набагато простіше будувати», – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Джерело: https://galinfo.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *