Одинадцятирічна Андріяна хоче, аби в її житті з’явилася нова сім’я

Андріяна, якій 11 років, вірить, що саме нові батьки подарують їй і нове життя. Рідні ж бо, хоч і живі ще – не спромоглися.Андріана

Дівчинка обожнює вільну боротьбу. Вже два роки показує гарні результати, навіть у поєдинках зі старшими дітьми. Андріяна вірить, цей потяг до єдиноборства у неї від рідного батька, який був боксером, любив греко-римську боротьбу.

Дитина пам’ятає, колись тато її навіть навідував, грався з нею та ніколи не був офіційно зареєстрованим. Рідна мама теж обрала інше життя. Дитина опинилася під опікою небайдужих.

Нічого особливого дитя від нових батьків не хоче.

«Щоб ми разом дивилися телевізор. Бавилися якісь цікаві настільні ігри. Теніс, більярд.  Щоб мама мене обнімала. А тато, щоб мене вчив займатися спортом, хочу, щоб він був спортсменом», – каже дівчинка.

А ще, аби пускали гуляти з друзями і дозволяли приходили їм додому. Зізнається, не сумувала б, якби була однією дитиною в сім’ї. Однак, додає, веселіше, коли б їх було троє.

Джерело: zaxid.net

11 коментарів

 1. Лілія сказав:

  Доброго дня. Мене зацікавила дівчинка Андраінна. Ми б її забрали у свою сімю. Ми з чоловіком хотіли б з нею познаймитись. Як це зробити.
  мій № мб.0663219068
  Ліля

  • Олена сказав:

   Вам необхідно стати на облік кандидатів в усиновлювачі або пройти курси опікунів/піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів у центрі соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді. Для цього Вам потрібно звернутись у службу у справах дітей за місцем Вашого проживання.

 2. Аліна сказав:

  Доброго дня.Дуже зворушила саме ця дитина своїм сильним духом. Скажіть, будь ласка, куди можна звертатися, щоб допомагати дітям?

 3. Оксана сказав:

  Доброго дня, чи можемо з дівчинкою подружитися, у нас в сім’ї є двоє дівчаток 9років і 8 місяців, я б хотіла помагати цій дитині у всьому.

  • Олена сказав:

   Вам необхідно звернутись у відділ у справах дітей Галицької районної адміністрації Львівської міської ради за адресою: м.Львів, вул.Ф.Ліста, 1, тел:254-60-35, 254-60-70

 4. Оксана сказав:

  Доброго дня.
  Підкажіть, будь ласка, дівчику на сьогодні вже усиновили?

  • Галина сказав:

   На нашому сайті завжди актуальні дані, ще ні.

   • Лілія сказав:

    Доброго дня. Мене зацікавила дівчинка Андраінна. Ми б її забрали у свою сімю. Ми з чоловіком хотіли б з нею познаймитись. Як це зробити.
    мій № мб.0663219068
    Ліля

 5. […] років № 181689 тел. (032) 254-60-35 відео Усиновлення Дівчатка діти , діти-сироти « […]

  • Чепелюк Марина сказав:

   Доброго дня! Запала в душу ця дитина… Чи може саме ця дівчинка бути усиновлена громадянкою України, що постійно проживає за кордоном та її чоловіком (маємо 3 дітей). Я переглянула нормативні документи, але чіткої відповіді не знайшла… Ще й виготовлення документів може зайняти багато часу! А дитина чекає на сім’ю…

   • Ростислав сказав:

    Ніхто не буде спеціально для Вас “тримати” цю дитину. Такі дії можна трактувати як корупційні. Якщо зявляться усиновлювачі швидше і дитина захоче проживати з ними, то так і буде.
    У Вашому випадку процедуру усиновлення необхідно починати в консульстві України за місцем Вашого проживання. В подальшому вся процедура піде через Міністерство соціальної політики України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *