Прийміть дитину у родину

Кількість дітей-сиріт у м.Львові зменшується. Так впродовж останніх років зменшилася з 620 дітей до 526 дітей. В середньому щорічно до 100 дітей набувають статусу дитини-сироти (ДС) та дітей позбавлених батьківського піклування (ДПБП).

діаграма

Ми звикли думати, що трагедія, яка втрутилась у дитяче життя, забрала обох батьків. Однак, як видно з діаграми тільки 1/3 втратила обох батьків, а 2/3 дітей мають живих батьків, проте з різних причин не можуть піклуватися про своїх рідних дітей. Таких життєвих обставин багато: немає житла, хорошої заробітної платні, підтримки, здоров’я, перебувають в місцях позбавлення волі і т.д.

У м.Львові більшість таких дітей (92%) перебувають під опікою (піклуванням) громадян, в прийомних сім’ях (ПС) та дитячих будинках сімейного типу (ДБСТ)).

Проте є до 30 дітей які перебувають в закладах інтернатного типу. Змалечку ці діти, обділені батьківською любов’ю, турботою, мріють мати свою люблячу сім’ю – тата, маму, сестричку чи братика, свої іграшки, фотографії, свою кімнату.

А проблема дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в інтернатних закладах в тому, що вони не адаптовані до реального життя. В інтернатах їх навчають, годують, одягають, опікують, однак який би не був чудовий інтернат, він не зможе замінити дитині життя в сім’ї, надати необхідний досвід підготовки до дорослого життя.

Створюючи даний сайт ми маємо одну мету: допомогти виконати головну потребу кожної дитини – жити в родині, в родині в якій панує доброта, відповідальність та повага. З іншого боку, надіємось що наявна інформація допоможе тим, хто бажає прийняти у свою родину дитину яка з різних причин залишилась без піклування батьків, тим самим дати дитині шанс зростати в сім’ї.

З повагою,

“Служба у справах дітей” ДГП ЛМР

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Друзi сайту

Прийми дитину у родинуЛьвів соціальнийhttp://zaxid.netЦентр Опіки СирітАльянс Україна без сирітКомісія УГКЦ у справах родини