Служба у справах дітей готує суші на кулінарному гуртку “Казанок”

Пан Ростислав Тимків, з “Служби у справах дітей” ДГП ЛМР відвідав дітей з кулінарного гуртка “Казанок” та приготував з ними суші.

Впродовж цього навчального року на кулінарний гурток “КАЗАНОК” до вихованців НРЦ “Мрія” та Львівської школи-інтернат №2 (Ліцей “Просвіта” Львівської міської ради) проходили різні шеф-кухарі, кондитери, аматори, які з радістю ділилися своїми кулінарними секретами та рецептами смачних страв. Щоразу це були цікаві та пізнавальні зустрічі. Діти активно долучалися до різних процесів, приймали усі поради. І завершенням даного курсу буде незабутній випускний, 22 травня, який передбачає різні сюрпризи. Один з яких –  друге видання книги рецептів “Кулінарний Порадник”, в якому зібрані найцікавіші рецепти та емоції, які діти готували та пережили на майстер-класах.

Попри  підготовку до випускного діти продовжують пізнати тонкощі кулінарії. У вівторок, 8 травня 2018 року, для кращих учасників “Казанка” були організовані майстер-класи у цікавих закладах Львова, а саме : вихованці НРЦ “Мрія” завітали у New York Street Pizza (Торговий центр Шувар), де вони мали нагоду самостіійно приготувати піцу та дізнатися багато цікавих фактів про цю страву. А вихованці ліцею відвідали реставрацію “Бачевських”, в якій вони вчились готувати різні коктелі та каву.

Вівторок продовжився у НРЦ “Мрія” навчанням від архітекторів Марії Гром та Марка Савицького, на якому дітворі показували як готувати “Рис смачний” та кошички . 10 травня 2018 року в на кухню “КАЗАНКА” у ліцей “Просвіта” завітав Ростислав Тимків, начальник відділу «Служба у справах дітей» департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради. Пан Ростислав разом з дітворою готував суші-роли, показував технологію приготування рису та закручування ролу.

Усі страви як завше вийшли смачними та неперевершеними, бо їх готували з любов’ю.

Хто хоче долучитися до нашого кулінарного гуртка, підтримати виготовлення кулінарної книжки для дітей, звертайтеся за номером (097) 295 36 06 – о. Роман Прокопець.

Джерело: Центр Опіки Сиріт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *