Тринадцятирічний Давид вірить – по нього прийде нова сім’я

13-річний Давид втік з дому і не збирається повертатися. Тим паче й самі батьки його не шукають. Дитина залишилася сам на сам зі своїми випробуваннями. Зараз хлопчик у дитячому закладі і вірить, що по нього прийде нова сім’я.Давид

Ще рік тому хлопчик майже не вмів читати та писати. Адже батьки не займались сином. Дитина росла сама по собі. Так і опинився в дитячому закладі. Зате тут має багато друзів.

Давид родом із Закарпаття. Однак втік звідти, бо набридло, що про нього ніхто не піклується. Просто сів в електричку і приїхав до Львова. Любить це місто. А ще любить малювати. І музику любить. Хоча, зізнається, грати на піаніно насправді не вміє. Просто спостерігає за іншими і пробує повторити, як вони.

В цьому дитячому закладі Давиду, зізнається, дуже добре. Він хотів би і далі тут навчатися. Навіть, якщо знайдеться подружжя, яке готове буде його огорнути любов’ю.

Також з Давидом можна познайомитись в попередньому відео.

Фото: Сашко Бажайкін

Джерело: zaxid.net

2 коментарі

  1. [...] років № 256418 тел. (032)295-82-20 відео Всі форми сімейного влаштування Хлопчики діти , [...]

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


один + 1 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>