У «Шевченківському гаю» відбулися «Великодні забави для дітей»

Вчора, 5 травня, капелани та волонтери місії «Центру Опіки Сиріт» за підтримки відділу у справах дітей департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради на території Музею Народної архітектури і побуту «Шевченківський гай» провели захід «Великодні забави для дітей» з метою відсвяткувати Великодні свята у родинній атмосфері та подарувати радість дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям, які опинились в складних життєвих обставинах і дітям, які постраждали внаслідок АТО.Гаївки

Цього року у забавах взяли участь понад 250 дітей. У програмі святкувань були: Літургія, майстер-класи, обід, ігри-гаївки, концерт за участі дітей та гуртів.

Організатори висловлюють щиру подяку о. Юстину Бойку та п. Роману Назаровцю – директору Шевченківського гаю, за підтримку щорічної акції. Також партнерам які долучилися до організації свята, а саме: ринок «Шувар», Галицька здоба, Львівська пивоварня, М’ясний двір, Родинна ковбаска і таким організаціям та спільнотам: Центру студентського капеланства, Аніматорам храму Різдва Пресвятої Богородиці, Українській Молодь Христові, Молодіжній спільноті Світло Христа, Молоді Марії, соціальній службі Личаківського району. Також щиро дякують усім майстриням за проведення майстер-класів та за смачний обід п. Мирославі, помічникам “Козацька Слобода”, п. Віталію за надання посуду, хору “Ангелики” за гарний спів під час Літургії та вокально-хореографічному ансамблю «Панночка».

Вдячні усім дітям, а саме: вихованцям НРЦ “Мрія” Виниківської санаторної школи-інтернату, Львівської спеціальної школи інтернату “Довіра”, Львівської загальноосвітньої школи-інтернату №2, Львівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №104, Лівчицької спецшколи-інтернату, Червоноградської школи-інтернату, дітям із Духовного Світу Дитини, дитячих будинків сімейного типу м. Львова та м. Рави-Руської і дітям, батьки яких є учасниками АТО.

Джерело: city-adm.lviv.ua

Фото: Центр Опіки Сиріт

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


шість × 1 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>