Чотирнадцятирічна Тетянка хоче, аби в її житті зустрілися тато і мама

Чотирнадцятирічна Тетянка хоче, аби в її житті стрілися люди, яких могла б з радістю називати  «татом» та «мамою». Адже її рідні не спромоглися на любов до дитини. Дівчинка певна, в неї нелегкий характер, однак добрі люди зможуть зігріти її душу.Тетяна

Вона стала писати вірші, як часто це буває, після першої закоханості. Однак зараз її поезія не про любов. А ще Тетянка любить живопис, музику і спорт. У ньому себе шукала чи не найбільше: у брейку, хіп-хопі.

«Я ходила на бокс, на кіг-бокс, вільну боротьбу, на легку атлетику, футбол, на бейсбол, на софбол. І ще на різні секції», — розповідає дівчинка.

Дитина розуміє, що зараз у неї непростий характер і важкий період — їй непросто стримувати емоції, ревнива. Однак готова працювати над собою. В тандемі з новою сім’єю.

«До тих зусиль потрібна, звичайно, ласка. Бо кожна людина, дитина хоче ласки. Хотіла б мати нову сім’ю. Дуже довго думала, яка в мене має бути сім’я. Щоб вона не пила, дуже мене любила. Взагалі, щоб алкоголь не вживали, не матюкалися, ходили до церкви», — ділиться Тетянка.

Рідна мама Тетянки обрала інше життя, замість дитини. Батька мала не знала. Тож зараз дівчинка потребує повної віддачі від нових батьків.

Джерело: zaxid.net

1 коментар

  1. […] років № 0187212 тел. (032)254-60-35 відео […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *