Чекаю на тебе: Марічка та Сашко потребують сімейного затишку

Їх троє, однак один з них – живе окремо. А все тому, що стали сиротами при живих батьках. Ми продовжуємо рубрику “Чекаю на тебе”. Сьогодні – історія Марічки, Сашка та Володимирчика, які чекають на любов і батьків. Марічка, Сашко

Діти потрапили у дитячий заклад ще три роки тому. Їхніх рідних позбавили батьківських прав. Мама народила Марічку у чотирнадцятирічному віці. Батько тоді був лише на кілька років старшим.

Та через суперечки поміж собою дорослі стали розмінюватися малечею. А коли діти потрапили сюди, ще перший час навідували — і перестали. Натомість діти про них згадують.

Під дружнім наглядом свого улюбленця Лося Марічка любить малювати, писати та читати. Однак не припиняє жити мамою. А от Сашко любить машинки та футбол.

А це — ще один їхній братчик — Володимирчик. Йому три. І він в іншому дитячому закладі.

Дуже важливо, щоб діти жили разом. Для цього потрібно, аби з’явилися нові люблячі батьки, які готові їх усиновити або ж забрати у будинок сімейного типу. Тоді і співатиметься їм ще веселіше.

Джерело: lviv24.com

3 коментарі

  1. […] Джерело:Сайт усиновлення “Прийміть дитину у родину” Теґи:відео, Відеоархів, діти-сироти, прийомна сім'я, сайт усиновлення ← Кубок Юнісеф […]

  2. […] років № 0185506 тел. (032)254-62-27 брат, сестра відео […]

  3. […] влаштування 7 років № 0185494 тел. (032)254-62-27 брати відео Усиновлення Дівчатка діти , діти-сироти « […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *