Тринадцятирічний Михайло чекає на нову сім’ю

Він усміхається життю, тож життя усміхнеться і йому. Тринадцятирічний Михайлик давно вже чекає дива: батько помер, мама ним не опікується – тож він хоче нової щасливої сім’ї. Чекає, що невдовзі двері Михайлодитячого закладу відчиняться і на порозі зустріне чуйний батько і любляча мама.

У Михайла густі брови,  – тож жартує: за них й люблять його дівчата. У свої тринадцять пише вірші про те, що любить він. Поки що про дівчат – жодного, зате є про Господа. Оскільки батьків поруч немає, хлопець уповає на Всевишнього.

«Він для мене як цар. Я до нього завжди молюся. І в нього прошу завжди, а він мені у всьому допомагає», – розповів Михайло.

Допомагає і в навчанні. Хоча Михайло не вельми любить науку, особливо математику. Більше цікавиться літературою. Де мама – він не знає, батько, каже помер.

Михайло щиро вірить, що Бог здійснить його мрію. «Я дуже хочу, щоб мене хтось усиновив, забрав до себе. Я буду ту сім’ю любити, поважати і завжди допомагати у всьому», – розповів Михайло.

Він навіть не очікує безумовної уваги до себе – хоче, щоб у сім’ї він був не однією дитиною. Він мріє побільше часу проводити з батьком і ділитися з ним своїми захопленнями. І навіть вже уявляє собі спільні дні разом.

«Я би з ним часто ходив у футбол грати або на велосипеді кататись. А з мамою, наприклад, ходив би в поле гуляти, квіти, гриби збирати. Я би хотів своїй сім’ї зробити якусь вечерю, і щоб ми разом сіли і поїли. Вмію готувати картоплю, макарони по-флотськи. Потім пішли би в парк, погуляли разом», – поділився мріями хлопець.

Джерело: zaxid.net

8 коментарів

 1. [...] років № 80791 тел. (032)254-60-35 відео Всі форми сімейного [...]

 2. Наталія коментує:

  Чи підлягає хлопчик усиновленню?

 3. Наталія коментує:

  Підкажіть будь-ласка в якому дит. будинку чи інтернаті знаходиться дитина?
  Скільки зараз дитині років? Куди звертатись для усиновлення?
  Дякую.

 4. Ростислав коментує:

  Інформацію щодо місця перебування дитини ми не можемо Вам надати.
  Якщо Ви перебуваєте на обліку усиновлювачів, то з комплектом документів які у Вас повинні бути, зверніться в службу у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації, яка знаходиться в м.Львові на вул.Валова, 31. Контактний телефон – (032)-235-44-56.
  Там Ви отримаєте скерування для знайомства та встановлення контакту з дитиною. Додатково повідомляємо що в березні дитині виповниться 14 років.

 5. Наталія коментує:

  Дякую.

 6. ОЛЕНА коментує:

  В мене 4 доньки, а так хотілось, щоб був і син. Скажіть, Михайла вже всиновили. Чи є в мене надія мати сина.

 7. Олена коментує:

  На даний час Михайлик є не усиновленим, якщо Ви маєте бажання усиновити цього хлопчика Вам необхідно звернутись у службу у справах дітей за місцем Вашого фактичного проживання

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


+ 4 = дванадцять

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>