Я чекаю на тебе – Володимир – майбутній бомбардир

Він мріє стати футболістом. А ще – мати сім’ю.Володя Хоча до другого бажання тепер ставиться обережно. У нашій рубриці “Чекаю на тебе” – одинадцятирічний Володимир. Активний хлопчик для якого всидіти на місці – місія не те, що неможлива – а нудна.
Вже пішов третій рік, як Володимир після смерті матері потрапив до дитячого закладу. І вже довго до малюка ніхто не навідується – навіть хрещена. Яку він чекає. Та Володя не хнюпить носа. Живе футболом.Він сам мріє стати кращим бомбардиром. І грати за іспанський Реал Мадрид. Тому кожного футболіста хлопчик знає, як близького знайомого.

Хлопчик любить побешкетувати. Однак під нагдядом дорослого обов”язково виконає свої обов’язки.А от про нову сім’ю хлопчик боїться мріяти. З обережністю ставиться до змін. Бо не певен, що знайдуться дорослі, з якими йому буде комфортно. Хоча вимог до своєї сім’ї великих не ставить.Tато, як взірець для сина, має бути добрим.

1 коментар

  1. [...] років № 0205161 тел. (032) 254-60-35 відео [...]

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


три × = 12

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>