Я чекаю на тебе – Володимир – майбутній бомбардир

Він мріє стати футболістом. А ще – мати сім’ю.Володя Хоча до другого бажання тепер ставиться обережно. У нашій рубриці “Чекаю на тебе” – одинадцятирічний Володимир. Активний хлопчик для якого всидіти на місці – місія не те, що неможлива – а нудна.
Вже пішов третій рік, як Володимир після смерті матері потрапив до дитячого закладу. І вже довго до малюка ніхто не навідується – навіть хрещена. Яку він чекає. Та Володя не хнюпить носа. Живе футболом.Він сам мріє стати кращим бомбардиром. І грати за іспанський Реал Мадрид. Тому кожного футболіста хлопчик знає, як близького знайомого.

Хлопчик любить побешкетувати. Однак під нагдядом дорослого обов”язково виконає свої обов’язки.А от про нову сім’ю хлопчик боїться мріяти. З обережністю ставиться до змін. Бо не певен, що знайдуться дорослі, з якими йому буде комфортно. Хоча вимог до своєї сім’ї великих не ставить.Tато, як взірець для сина, має бути добрим.

3 коментарі

  1. Бешкет Любов сказав:

    Доброго дня! На вашому сайті я бачу двох чудових хлопчиків Міша 15 років і Володя 13 рочків. Ми разів 10 переглянули відео і відірватись від них не могли наскільки вони чудові. Те що Володя бешкетує не біда ми з чоловіком любимо бешкнтників та нажаль нам Бог подарував тільки одного сина. Мій син мріє мати братика. Допоможіть нам будь-ласка здіснити мрію нашого сина. Ми з чоловіком дуже любимо дітей і дуже надіємося на вашу допомогу і підтримку. Мене звати Люба мені 34 роки я по професії медсестра-массажист працюю по сезонно в Італії. Мого чоловіка звати Вася йому 39 роквв і він столяр працює також інколи по сезонно в Росії,але в більшості вдома має свою маленьку майстерню де займається справами по стооярці. Нашому сину 13 років Назарій і він дуже чекає на братика в нашій сім’ї. У відео сказано, що Володя боїться нової сім’ї. В нашій сім’ї ніхто немає шкідливих звичок маю на увазі алкоголь і наркотики. Нескаду що в нас ідеальна сім’я проблеми бувають у всіх, але дружня і підтримуємо один одного у скрутних моментах життя. Люблю дисципліну і нетерплю безлад в домі. Все інше буде також залежати від Володі чи Міші хто появиттся в нашому житті.

    • Олена сказав:

      Якщо Ви перебуваєте на обліку усиновлювачів, то з комплектом необхідних документів Вам потрібно звернутись в службу у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації, яка знаходиться у м.Львові, вул.Валова, 31. Контактний телефон – (032)-235-44-56 для отримання скерування для знайомства та встановлення контакту з дітьми. Наголошуємо на тому, що Михайлові скоро виповниться 16 років а Володимиру 15.

  2. […] років № 0205161 тел. (032) 254-60-35 відео […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *